Iпотека в Україні
Портал іпотечного кредитування


Дострокове погашення кредиту

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline yAnTar

  • Пользователь
  • **
    • Повідомлень: 4
    • Репутация: 0
    • Блог
: Травня 04, 2007, 06:45:41 pm
Доброго дня. Таке питання: хочу взяти кредит на 25 років на звичайну систему виплат (не ануїтет). А якщо я зможу через 5 років віддавати в 2-3 рази більшу суму ніж потрібно, як будуть нараховуватись проценти ?

Тобто, яка буде різниця (в грошах) між тим, якщо я візьму кредит на 10 років і віддам за 10 і якщо я візьму на 25 років і віддам за 10.


Offline Анна Николаевна

  • Кредитный эксперт
  • Пользователь
  • *****
    • Повідомлень: 3
    • Репутация: 0
    • Украинское Финансовое Общество
Reply #1 : Травня 11, 2007, 12:23:09 pm
Во многих банках отсутствует комиссия за досрочное погашение. Практически везде проценты насчитываются на остаток, чем меньше тело кредита, тем меньше будут составлять начисленные проценты.Если вы возьмёте кредит на 25 лет, то платёж по кредиту будет намного меньше нежели вы возьмёте кредит на 10 лет, а гасить досрочно вы сможете в обоих случаях.


Offline yAnTar

  • Пользователь
  • **
    • Повідомлень: 4
    • Репутация: 0
    • Блог
Reply #2 : Травня 12, 2007, 11:56:12 am
Дякую за відповідь.


Offline tana

  • Пользователь
  • **
    • Повідомлень: 1
    • Репутация: 0
Reply #3 : Травня 22, 2007, 10:39:23 am
Доброго дня. Таке питання: хочу взяти кредит на 25 років на звичайну систему виплат (не ануїтет). А якщо я зможу через 5 років віддавати в 2-3 рази більшу суму ніж потрібно, як будуть нараховуватись проценти ?

Тобто, яка буде різниця (в грошах) між тим, якщо я візьму кредит на 10 років і віддам за 10 і якщо я візьму на 25 років і віддам за 10.
Прочитайте з цього приводу таку інформацію: http://www.ipoteka.net.ua/2006/10/17/esli-resheno-dosrochno-razorvat-kreditnyiy-dogovor/ ???
« Останнє редагування: Травня 23, 2007, 12:14:02 am від Admin »