Iпотека в Україні
Портал іпотечного кредитування


0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Admin

  • Администратор
  • Эксперт
  • *****
    • Повідомлень: 769
    • Репутация: -2
    • Ипотека в Украине
: Лютого 29, 2008, 12:14:25 pm




Книга жалоб и предложений ОТП БАНКа





« Останнє редагування: Лютого 08, 2009, 11:34:03 pm від Admin »


Offline vognyk

  • Пользователь
  • **
    • Повідомлень: 1
    • Репутация: 0
Reply #1 : Липня 29, 2008, 12:38:56 pm
Я взагалі не люблю антирекламу, не люблю афішувати імена та назви установ, що так чи інакше не задовольнили мене своїм сервісом, але фінансова установа згадана вище, мене тішить вже досить тривалий час.

Історія почалася у 2005 році, коли я їхала за кордон і терміново потребувала міжнародної пластикової картки, тоді банк, що знаходився на Майдані, називався Райффайзен. Але після купівлі групою Райффайзен нашого Авалю виникли технічні проблеми зі злиттям двох банків і старий Раффайзен вирішили злити угорцям. Злили. По поверненню мене у 2006 році він вже став ОТП-банком. Ставлення до клієнтів погіршилось. Зміна карток, реквізитів і т.д. Але було зручно подорожувати з ВІЗА і я особливо не переймалась неуважністю і кілометровими чергами (приходила туди раз на півроку по виписки). Потім у 2007 ОТП розгорнув програму споживчого кредитування. Тиждень вони мене тероризували по мобільному переконуючи прийти по кредитну картку, я переконувала, що не хочу жити в кредит, що достатньо депозитної і т.д. Потім вирішила відмазатись і таки забрати кредитку - без активізації вона все одно не працює. Призначили мені зустріч. Я спеціально витратила обідню перерву, щоб дотопати до них, а панянка, що мала зі мною зустрітись вийшла на обід. Так повторилося ще раз і я вирішила остаточно закривати у них всі рахунки - термін дії картки збігав у вересні 2007, я мала карту іншого банку і сервіс у тому банку був набагато приємнішим. У вересні закрити картку не вийшло - я не встигла все витратити, а знімати через касу було невигідно. Більше того, я на цей рахунок чекала останню порцію італійської стипендії. 21 грудня, телефонує Італія і повідомляє, що гроші прийшли. 27 грудня вистоюю чергу у ОТП і хочу ж зняти свої єврики. Нема кажуть працівники. А транзитний рахунок? - питаю я. І там нема. Добре. 28 грудня закриваю картку і їду до Молдови. 4 січня мені телефонують з ОТП і кажуть, що мені перераховано таку-то суму. 9 січня дізнаюся, що рахунок не закрили, хоч всі документи було підписано і сплачено 43 копійки у касу :) 11 січня переконуюсь, що гроші висіли на транзитному з 23 чи то 27 числа і все-таки отримую їх. При мені ще раз закривають рахунок (вдруге, це бачу на власні очі :). Наступного ж дня отримую пропозицію працювати у ОТП банку, ввічливо відхиляю її - у мене інша мета. А у березні 2008 мені починають телефонувати ОТПшники і вимагати сплатити борг за обслуговування рахунку, який у мене закритий з 28 грудня 2007 року! Не жалію свого часу, ще раз іду до банку після тижня погроз. Стою в черзі. Закриваю рахунок втретє. Мені вже кілька людей гарантує, що це востаннє. А сьогодні тато приносить купу листів на замовлення адресованих мені і що ви думаєте там? Погроза викликати мене до суду у разі несплати заборгованості за обслуговування рахунку!!! Абзац. Сходжу ще раз, по перше через цікавість, по друге щоб познайомитись з Директором відділення і по-третє, раптом ми все-таки впровадимо бюро кредитних історій, я захочу взяти квартиру у кредит і через непрофесійність одного чорнявого хлопця (я й прізвище його пам"ятаю і ім"я, а афішувати буду тілька якщо й цього разу він неправильно закриє рахунок :) отримаю негативну репутацію.


Offline Geka

  • Золотой пользователь
  • ****
    • Повідомлень: 38
    • Репутация: 2
Reply #2 : Лютого 09, 2011, 02:02:02 pm
Я владелец машины, купленной в кредит. Поздравьте меня. Поздравьте и с тем, что я уже не хочу в банк, так как расчитался с ним полностью. Вот набралось два поздравления.. Нужно же их как-то монетизировать, подумал я...

Так, наверно, думал и мой любимый OTP Bank, у которого я получил кредит: "Он наш клиент уже два года. Мы уже получаем откаты от выбранных нами страховых компаний благодаря завышенным по сравнению с рынком комиссиям за КАСКО. Судя по его скорости выплат, он скоро закроет кредит и зарабатывать нам будет уже не на чем.. А давайте продадим его телефон с информацией о машине всем страховым компаниям, с которыми у нас договор?? Пусть соревнуются за новый бизнес..."

За последние две недели я получил звонки практически от всех страховых компаний, представленных на сайте OTP Bank в разделе "Кредитование под покупку автомобиля - Условия страхования автомобиля". На вопрос о том, откуда они получили мои координаты, девушка из СК "Наста" скромно пролепетала "мы сотрудничаем с Вашим банком...".

Интересное развитие событий, подумал я. Находясь в здравом рассудке, я не припомню, чтобы давал разрешение на передачу информации третьим лицам..

Если банк так легко нарушает текущее законодательство, что ему стоит "сливать" базу разместивших у него депозиты "третьим лицам" с криминальным прошлым, для выравнивания уровня достатка в Украине, так сказать?

А теперь официальные вопросы представителям OTP Bank:
На основании каких соглашений банк передаёт информацию (ФИО, номер мобильного телефона, марка и номер машины) стронним лицам?
Как эти действия трактуются в новом Законе о защите персональных данных, вступившем в силу с 01.01.2011?
Как сделать так, чтобы в следующий раз сотрудникам банка такое было больно делать или даже думать об этом?

Если у Вас есть аналогичные случаи, давайте поделимся и разработаем меры. С банковской наглостью мириться опасно. В следующий раз могут и депозит не отдать )