Iпотека в Україні
Портал іпотечного кредитування


Это я виноват в мировом финансовом кризисе

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline nik61

  • Пользователь
  • **
    • Повідомлень: 1
    • Репутация: 0
  :o
ПредПоследний раз я влезал в крупные долги когда покупал свой первый автомобиль имея совдеповскую зарплату.
Тогда разразился кризис и люди до сих пор не могут получить свои сбережения в Сбербанке.
Теперь собрался купить под ипотеку землю с домом в Карпатах за 40тыс имея всего 4тыс на депозите
Результат на лицо - снова кризис и теперь мировой.
Депозиты мои заблокировали, и со своей по крупицам собранной десяткой вместе с задатком я еле дотягиваюсь до 30%
Блин горелый! Куда мне теперь с ней - если ипотеки не выдают?
Придется попрощаться и с задатком или как?

Посоветуйте что нить!


Offline Андрюшка

  • Платиновый пользователь
  • *****
    • Повідомлень: 62
    • Репутация: 4
улыбнуло  :D я б на вашем месте не спешил брать всю ответственность за кризис на себя, а то у нас как раз скоро начнут крайних искать ...


Offline Olleg

  • Пользователь
  • **
    • Повідомлень: 5
    • Репутация: 0
Для початкуя б в назві теми поставив три знаки запитання.
А потім звичайно продовжив дискусію.

Не має значення, в кого в якому розмірі є кредитне зобов"язання, але є ряд питань:

1. Чому позичальник беручи кредит у валюті по курсу 5.05 повинен зараз вижимати всі соки з себе і купувати доллар по 8.30?
В чому тут його вина? І коли вартість доллара буде 25 чи 30 гривень і масове безробіття, то шановний Президент вважає, як вони там тепер називають позичальників "недобросовісні боржники",  що повинні робити?
2. І чи не хоче держава шановна взяти на себе відповідальність цю, в чолі сьогоднішнього Президента, і дати позичальникам фору, - переоформити валютні кредити по курсу на день укладання в гривню із збереженням тої самої процентної ставки? Хоча б так?

Та скільки можна терпіти знущань і скільки можна втрачати в тому житті?
Останній крок Президента був вельми непорядний до своїх виборців, - назвавши їх недобросовісними боржниками, коли останні втратили роботу через масові скорочення в звязку з політичною та фінансовою кризою в державі. А на троні був і є він, і в його руках було недопустити цього. Тим паче він зародив гривню, в минулому Голова НБУ, чи не йому краще знати в чому справа? Називається "я вас народив, я вас і потоплю". А вчому винні люди?


Offline Андрюшка

  • Платиновый пользователь
  • *****
    • Повідомлень: 62
    • Репутация: 4
Согласен с вами на все 100%! Ющенко впервую очередь ответственен за бардак в банковском секторе, т.к. по прежнему несмотря на все преступления со стороны руководства Нацбанка - держит там своего любимого "деда" + несмотря на финансовый кризис, одобряет что его зарплата полтора лимона в год ...
см. обсуждение зарплат в НБУ здесь - http://forum.ipoteka.net.ua/index.php?topic=7878.0


Offline Olleg

  • Пользователь
  • **
    • Повідомлень: 5
    • Репутация: 0
Та хай вони заробляють вже там свої міліони, - тільки як кожуть "не ОТРИМУЮТЬ, а ЗАРОБЛЯЮТЬ"!!!


Offline Lloret

  • Пользователь
  • **
    • Повідомлень: 1
    • Репутация: 0
    • золото производство
Вы ни в чем не виноваты. Может только в излишней доверчивости. Попробуйте все-таки получить ипотеку, может в другом банке