Iпотека в Україні
Портал іпотечного кредитування


РОЗПОРЯДЖЕННЯ КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ ВІД 9 ВЕРЕСНЯ 2009 р. N 1081-р

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн Редактор

  • Старший модератор
  • Эксперт
  • ****
    • Сообщений: 2384
    • Репутация: 2
    • Ипотека в Украине
Про придбання квартир для забезпечення   житлом громадян, які відповідно до законодавства потребують поліпшення житлових умов

  1. Погодитися з пропозицією Мінрегіонбуду щодо придбання Державною іпотечною установою квартир за переліком згідно з додатком на загальну суму 287744,214 тис. гривень в житлових будинках, прийнятих в експлуатацію, та на об'єктах незавершеного житлового будівництва із строком здачі в експлуатацію не пізніше ніж 25 грудня 2009 р. за наявності відповідної банківської гарантії або іншого виду забезпечення виконання зобов'язань забудовників, що прийматимуться Державною іпотечною установою, або наявності графіка виконання будівельно-монтажних робіт, погодженого з керівником інспекції державного архітектурно-будівельного контролю в Автономній Республіці Крим, областях, мм. Києві та Севастополі, для забезпечення житлом громадян, які відповідно до законодавства потребують поліпшення житлових умов та перебувають на квартирному обліку.
  2. Державній іпотечній установі передати квартири, придбані відповідно до пункту 1 цього розпорядження, головним розпорядникам бюджетних коштів за розподілом Мінпраці, погодженим з Мінсім'ямолодьспортом та Мінфіном.
  3. У позиції "м. Бердянськ Запорізької області, вул. Хіміків, 13, "10-поверховий житловий будинок (1 черга) у складі житлового комплексу за адресою: Запорізька область, м. Бердянськ, вул. Хіміків, 13" додатка до розпорядження Кабінету Міністрів України від 3 вересня 2009 р. N 1047 ( 1047-2009-р ) "Про придбання квартир для забезпечення житлом громадян, які відповідно до законодавства потребують поліпшення житлових умов" слова і цифри "обслуговуючий житлово-будівельний кооператив "Азовський", 34976498" замінити словами і цифрами "ТОВ "Он Лайн Азов-Юг", 36451591".
  4. Головним розпорядникам бюджетних коштів разом з Мінфіном під час уточнення показників Державного бюджету України на 2009 рік ( 835-17 ) та складання проектів державного бюджету на наступні роки передбачати кошти для компенсації Державній іпотечній установі витрат, пов'язаних з придбанням квартир відповідно до пункту 1 цього розпорядження.

  Прем'єр-міністр України Ю.ТИМОШЕНКО