Iпотека в Україні
Портал іпотечного кредитування


Банк Кіпру відкрив нове відділення у Києві*

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн Редактор

  • Старший модератор
  • Эксперт
  • ****
    • Сообщений: 2384
    • Репутация: 2
    • Ипотека в Украине
1 жовтня 2009 року відбулося урочисте відкриття нового відділення Банка Кіпру у Києві.  Це відділення, розташоване за адресою: вул. Червоноармійська 1-3/2 ( у приміщенні бізнес-центру «Арена Сіті»), є першим зразковим відділенням банку в Україні, що відкрито відповідно до міжнародних стандартів Bank of Cyprus Group із впровадженням  нового логотипу.

На урочистому відкритті були присутні топ-менеджери Bank of Cyprus Group у повному складі: члени Правління групи на чолі з Андреасом Еліадесом та члени Спостережної ради на чолі з її Головою Крістосом Мускісом, - а також керівництво ВАТ «Банк Кіпру» на чолі з Головою Правління Владиславом Байракою та клієнти банку.

У програмі заходу відбулися привітальні промови Голов Правління Bank of Cyprus Group та ВАТ «Банк Кіпру», церемонія освячення відділення, урочисте перерізання стрічки та коктейль. Святкову  атмосферу створювавала музика під виконанням симфонічного квартету Київської консерваторії.

«Сьогоднішнє офіційне відкриття є надзвичайно важливою подією для Групи Bank of Cyprus,  оскільки воно підкреслює наші довготривалі зобов’язання по перспективному ринку України», - зазначив Андреас Еліадес, Голова Правління Групи Bank of Cyprus, під час своєї промови на урочистому відкритті відділення.

Пан Еліадес також відмітив високу кваліфікацію персоналу банку та додав: «Саме персонал є нашим ключовим активом, який за підтримки фінансових та технічних ресурсів, а також   багаторічного досвіду успішного розвитку Групи  допомагає нам прокладати стежку зростання банку в Україні і тим самим підтримати місцеве суспільство, підприємства та економіку».

Відкриття відділення є продовженням стратегії зваженого та дисциплінованого розвитку на ринках країн, куди Група вийшла протягом останніх років.

Чекаємо на Вас за адресою
вул. Червоноармійська 1-3/2
Тел. 520-50-00, 520-50-01

* На правах рекламы